Megbízható csapattagokat keresünk

Stabil, motiváló hátteret és megbecsülést adunk cserébe

Platinamix aktuális állásajánlatai

Gépkezelőt keresünk

Feladatok

· Földmunkagépek, Nehézgépek napi szintű kezelése. Forgó kotró és kombi traktor kezelése

Elvárások

· 1-2 éves gépkezelői tapasztalat

· Érvényes néhézgépkezelő jogosítvány

· Megbízható, agilis, precíz, önálló munkavégzésre képes személyiség

· B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

· Földmunkagépek ismerete

· Útépítésben, csatornázásban szerzett tapasztalat

· „C, E” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

· Versenyképes fizetés és annak éves felülbírálása

· Stabil, hosszútávú munkalehetőség

· Utazási költség támogatása

· Munkaruházat biztosítása

· Távoli munka esetében szállás biztosítása a munkaterület közelében

Projektvezetőt, Művezetőt keresünk

Feladatok

  • A projektek összefogása, végigkoordinálása a szerződéskötéstől kezdve a tervezésen, gyártáson, kivitelezésen át
    egészen a dokumentációs folyamat lezárásáig
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • Előzetesen tervezett költségek tartása
  • A projektben résztvevők munkájának koordinálása
  • Megrendelővel és társosztályokkal való folyamatos egyeztetés
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntés előkészítés
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Alvállalkozók, beszállítók teljesítési kiállítása igazolásainak

Elvárások

  • Minimum középfokú építőipari, technikusi végzettség
  • Műszakvezetőként, csoportvezetőként szerzett tapasztalat
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Mobilitás (több telephely való munkavégzés)
  • MS Office szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Cégcsoportunk aktuális állásajánlataink

Asszisztenst keresünk

Jelentkezz hozzánk és légy egy stabil épületüzemeltetési cég vezetőjének jobbkeze. Motiválunk és értékeljük a munkádat. Ráadásul tapasztalt kollégáink mellett sokat fogsz tanulni.
Mindezt egy trendi, barátságos és jól megközelíthető irodában!

A munka során sokszor mozgásban is kell lenned, így szükséges egy B kategóriás jogosítvány.
Jó lenne ha angolul és/vagy németül tudnál beszélni.
Az pedig maga a csoda, ha pénzügyi ismereteid is vannak!

Jó helyre érkezel! Hidd el, hogy sikeres karriert futhatsz be nálunk!

Villanyszerelőt keresünk

A több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező Villtek Csoport, töretlenül halad előre a növekedés és piaci elismerés útján. Jelenlegvillanyszerelő kollégával szeretnénk bővíteni BUDAPESTI és NAGYKANIZSAI csapatunkat.

feladatok:
– épületvillamossági és ipari munkák

elvárások:
– szakirányú végzettség
– megbízhatóság, önállóság
– pontos, precíz munkavégzés

előnyt jelent:
– 2-4 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is
várjuk

amit kínálunk:
– szakmai fejlődési lehetőség
– elismerő, korrekt, támogató csapat és színvonalas munkakörnyezet
– stabil, innovatív vállalkozás
– versenyképes bérezés
– határozatlan időtartamú
főállású munkaszerződés
– fiatal, lendületes csapat

Tedd meg az első lépést és légy a csapatunk értékes tagja!

+36 30 385 2538

Telefonszám

info@platinamix.hu

Email cím:

6 + 3 =